Film izle Günlükler

Kutunun nezdinde bir hamiş vardır. Hamiş üzerinde, eğer kutunun üstündeki düğmeye basarlarsa bir milyon doların sahibi olacakları yazılı sınavdır. Ancak bu perese dünyanın bir köşesinde hiç tanılamamadıkları bir insanın ölmesine saik olacaktır. Norma ve Arthur kendilerini sağtöresel bir ikilemin içerisinde bulucaklardır. Sıkıntı bir hüküm onları bekler. Donnie Darco ile gönlümüzde taht kuran, Kıyamet Öyküleri ile kafalarımızı karıştıran yönetmen Richard Kelly’nin son filmi The Box bakalım seyircide bu kere ne bir aksülamel yaratacak.

Angela Dodson, koşa kız karındaşi Isabel’in ölümünün bir intihar olmadığını kanıtlayabilmek karınin özel dedektif John Constantine’den lütuf gerek. Ölen hatun dindar bir Katoliktir ve Angela, onun kendi bireyına kıymış olmasına olasılık vermemektedir. John, şeytan avlayıp, onları ait oldukları yere gönderen, mistik sarpler dair belirli bir ün sahibi bir kişidir.

  Yaar 29 Kucak 2016, Cuma bu nasil evet anlamiyorum ki filmi izlemezden once siteye giris yapdim , film bitdikden sonra bi baktim giris disiyim , belkide unutmusum , herneyse film cok cok cok guzeldi isde buna film diyerim , nasil olmusda akarsu temel denli ab filmi izlememisem şaşırma , 2010 ya 2011 bile haberlerden Indoneziyada vulkan kulu altinda kalmis insanca gordukde cok şaşırdım çünkü o trajediden dü üç ay once aynıyla o şekilde rüyamda görmüşdüm .

Hekim Finnur, İzlanda'da koca bir saygı gharabelik ve kâinat aracılığıyla müstehap biridir. Ancak bir sıra ailesi üzerine yaneşeliığı bir tekâmül bütün yaşamını sarsacaktır. Çok sevilmiş olduğu leziz kızı, Ottar adın...   Tür : Dublaj Yabancı, Sutaşç, Dram

  gecexxx 17 Haziran 2014, Salı şehir ye laf soylemenız dogru degil turkıyede bunun gıbı bır sıte henüz yasak üste filmin etiketın de ıkı dıye yazmıyor admının bile dedıgı gıbı bır alkış lıyormuş neyı alkış lıyorsun bulmuşsun bırnumara sıte ac filmini yaslan arkana izle sıtıyı nıye karalıyorsun adamlar profesyonen iş yapıyor burda butun filimleri bır bır sanatcı ısmıyle kocaoğlanrıyorlar çalışma verıyorlar.

30'lu yaşlardaki Aidan Bloom, tıngır kazanabilmek derunin çabalayan bir aktör ve dü çocuklu bir eş babası olsa da halen daha gerçek kimliğini bulabilmenin artindedir.

Ailesiyle bu arada ziyasız bir ormanın içre yaşayan bir çocuk, nispeten sıradışı bir yaşamın sineindedir. Ormanın natürel güzelliğiyle bu arada geçirdiği bu kalburüstü vakitler, bir korkunç canav...   Tür : Dublaj Yabancı, Kurusıkı, Gerilim

admin 17 Eylül 2013, Salı Teşekkürler . Facebook sayfamız için linke tıklayıp beğenmeniz kifayetli. Eklenen bütün filmler faecbook sayfamızdan uyma edebilrisiniz.

Yıldızkapısı'nın güçlü askerleri Vala, Daniel, Teal, Sam ve Cam, şuana kadarki en zorlu görevlerine giriyor. Ori adlı düşmanlarına karşı cephe alan Yıldızkapısı askerleri, tarihi bir eseri mesafeştıran bu g&uum...   Tür : Dublaj Yabancı, Eylem, Macera

1956 yılında Cihan Olimpiyat Oyunlarına sulplmaya hak kazanan bir set, savaş esnasında çok emekli anlar evetşamaktadır. Ancak her şeye mukabil Avustralyalı sepet topu kümeı, direnmek için harekete geçer. Olimpiyatta b...   Tür : Altyazılı Yabancı, Spor, Biyografi

Kendi tecrübelerinden yola çıkarak best seller olmuş üç aşk romanı yazan muvaffakiyetlı kalem Tsui Ting-Yin ilhamsız kalmış durumdadır.

İrlandalı iki çok yaklaşan arkadaş, eğlenceye düşkün oldukları bağırsakin ruzuşeb başlarına bela almaktadır.

yasamak icin hd film izle buradayız ! Bir sey yasanacaksa yasanir buna kimesne mani olamaz.iste bu film hepimizin yasam kiyisina dokunan,asla ve kat’a umudu kaybetmemeyi desifre eden bir yapit.. izleyin tersine hayata karsi devran kazanmis olursunuz.

Filmin kilise sahnesinde söylenen isevi ilahisinin sözleri motamot mafevkdaki gibiydi.Dertsiz bir yazgı bileğil o dertleri aşma gücü istiyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *